BBQ Seizoensafsluiter 2021-2022

Seizoen 2021-2022 loopt op z’n einde, maar niet zonder een gezellig samenzijn met een terugblik op hoe het onze club vergaan is. Sportieve prestaties, de financiële gezondheid en enkele nieuwigheden worden u gepresenteerd door het bestuur.

Op vrijdag 17 juni 2022 strijken we neer in het sportcentrum (Kasteellei 67) voor een gezellige BBQ.
We verwelkomen jullie graag vanaf 16 uur. Voor onze jeugd voorzien we volksspelen,… zodat ze zich niet hoeven te vervelen. Rond 19 uur kunnen de eerste mensen aan tafel voor een heerlijke BBQ. Net daarvoor zal het jaaroverzicht gepresenteerd worden.

Opties:
BBQ volwassenen (vlees of veggie) = 17 euro
BBQ kinderen onder 12 jaar (vlees of veggie) = 12 euro

Aperitief, assortiment groenten, saus, brood,… en een dessertje zijn inbegrepen.

Jullie kunnen inschrijven via volgend formulier: https://forms.gle/8nAbWsZ9RNsp3gVJA
Graag inschrijven voor 1 juni.

Heel graag tot dan!